Hazır Ofiste İşler Nasıl Takip Edilir?

Ofis kiralama işlemini sanal olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamanın adı, hazır ofis olacaktır. Peki hazır ofiste işler nasıl takip edilir? İki aşamalı bir sistemden bahsetmek mümkün olabilir. Önce siz bir ofis kiralama işlemini yapacaksınız. Hazır ofis Ankara şeklinde bir kiralama hizmetini alabilirsiniz. Anlaşmaya vardıktan sonra adresiniz, tebligat adresiniz, resmi adresiniz belirli olacaktır. Sizler adına açılmış bir ofis uygulaması bulunacaktır.

Bir personel görevlendirmesi yapılacaktır. Bir telefon numarası tahsis edilecektir. Siz bir elektronik posta adresi verebilirsiniz. Siz kendi cep telefon numaranızı da verebilirsiniz. Faks cihazı üzerinden hizmet alma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Şirket tarafından görevlendirilmiş sekreterya tarafından bir ofiste yapılması ya da gerçekleştirilmesi gereken her türlü işlemler tamamlanacaktır. Siz ofise uğramadan bile tüm işlemlerin sağlıklı bir şekilde ve elbette ki yasal prosedürler dahilinde yürütüldüğünü göreceksiniz.

Hazır Ofiste Personel Masrafı Var mı?

Sekreterya görevlendirilmesi, hazır ofis anlayışında yapılmaktadır. Şirket tarafından yapılan bir uygulamadır. Profesyonel personel görevlendirilmesi yapılmıştır. Peki hazır ofiste personel masrafı var mı? Görevlendirilecek personel için ekstra bir ücret ödemenize, anlaşma sınırlarının içinde olmayacak şekilde bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Karşılıklı anlaşma ile mutabık kalınan cüzi miktardaki fiyat üzerinde personel yani sadece ve sadece sekreterya olarak görevlendirilecek personel giderleri de bulunmaktadır. Bunun için cebinizden para çıkmanıza ya da bütçenizden para ayırmanıza gerek bulunmamaktadır. Bu personel profesyoneldir. Bu personel ofis hizmetleri konusuna hakimdir. İşletmeniz, iş yeriniz ile ilgili her türlü işlemleri sağlıklı bir şekilde yürütecektir. Herhangi bir problemi yaşama ihtimaliniz bulunmamaktadır.

Hazır Ofiste Toplantı Yapabilir miyim?

Elbette işiniz gereği hazır ofis anlayışında toplantı yapma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Gerek çalıştıracağınız personeller ile gerek ise müşterileriniz ile bir toplantı yapma ihtiyacı ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda hazır ofis Ankara hizmetini aldığınızda, toplantı ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hazır ofiste toplantı yapabilir miyim? Sorusunun karşılığında 2 farklı uygulamanın bulunduğunu göreceksiniz. İlk uygulama, ilk anlaşma aşamasında, şirket ile anlaşmaya varmanızdır. Toplantı salonu kullanma hizmeti almak istediğinizi belirteceksiniz. Bu durumda ödeyeceğiniz kira bedeli içerisine belirli gün ve saatlerde geçerli olacak, sizler tarafından da onaylanacak seviyede toplantı odalarının tahsis işlemi yapılacak ve masrafı yansıtılacaktır. Zamanı geldiğinde siz bu toplantı odalarını kullanabilirsiniz.

Siz kişisel olarak müşterileriniz ile yapacağınız toplantıları gün ve saat üzerine ayarlayacaksınız. Diğeri planlı olmayacak şekilde gündeme gelecek toplantı ihtiyaçlarıdır. Böyle bir durumda ne yapabilirsiniz? Böyle bir durumda şirket ile görüşeceksiniz. Tabii ki önceden görüşüp, toplantı salonlarını kullanmak amacı ile randevu talep edeceksiniz. İstediğiniz gün ve saati belirteceksiniz. Uygun görülmesi durumunda karşılıklı mutabık kalındıktan sonra, ortak görüşler doğrultusunda toplantı odaları tarafınıza tahsis edilecektir. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz, tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Toplantı salonlarının konforu konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. Her türlü ihtiyaç karşılanacak düzeyde bulunmaktadır.