KONFORLU VE ŞIK HAZIR OFİSLER

  Sizler için özenle hazırlanmış hazır ofisler sayesinde çok rahat edeceksiniz. En ince ayrıntısına kadar düşünülüp dekore edilmiş hazır ofisler tam zevkinize göre. Hazır ofisler sizler sıfırdan bir ofis için harcayacağınız zaman ve para kaybından kurtarıyor. Hazır ofislerimiz sizlerin bir çok yükünü üstünüzden alıyor. Hazır ofislerimizden bahsetmek gerekirse öncelikli olarak konumlarımız prestijli bir adrestedir. Balgat merkez olmak üzere Kızılay’da ve Balgat’ta ofislerimiz vardır. Ofislerimiz Ankara’nın merkezi sayılabilecek konumdadır. Balgat ofisimiz MHP Genel Merkezi ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yakınında bulunur. Bu durum sizleri oldukça prestijli görünmenize neden olur. Ulaşım açısından oldukça kolaydır. Balgat ofisimiz Yapım iş merkezi içerisinde yer alır. Ve bulunabilirlik açısından da kolaylıklar sağlar. Bina girişimiz şifreli ve kameralıdır. Ofisimizin içerisinde de kamera sistemimiz mevcuttur. Binamızda jeneratörümüz vardır. Böylece işlerinizde herhangi bir aksama olmadan devamlılık sağlayabileceğiniz özgür bir ortamınız olacak. Ofislerimiz sizlerin zevkine göre çeşitlendirilmiş kendinize uygun ofisi bulabileceğiniz ofislerdir. Ergonomik açıdan da sizlerin sağlığına uygun bir biçimde dekore edilmiştir. Herhangi bir çalışana ihtiyacınız kalmadan çalışmalarınızı sessiz ve konforlu bir ofiste yürütebilme imkanı bulacaksınız. Ofisimizde kendi çalışanımız vardır. Sizlere yardımcı olabilmek adına sizler için orada bulunuyor. Misafirleriniz ya da müşterileriniz geldiğinde güler yüzle ve profesyonel bir şekilde karşılanır. Böylece müşteri kaybı yaşamazsınız. Ayrıca ofisimizde sınırsız çay, kahve ve ikramlık servisimizde mevcuttur. İş merkezimizde kapalı otoparkımızda mevcuttur. Böylece sizler ve müşterileriniz herhangi bir park sorunu yaşamadan araçlarınızı güvenli bir şekilde park etme rahatlığını yaşarsınız. 12 kişilik kapasiteli toplantı odalarımız sayesinde toplantılarınızı ferah ve konforlu bir şekilde yapma fırsatı bulacaksınız. Toplantılarınız olacağı zaman bir gün önceden bize haber verdiğinizde sizler için toplantı odalarımızı hazırlıyoruz. Odalarımız sıklıkla dezenfekte edilir. Pandemi döneminde oldukça dikkat ettiğimiz bir noktadır. Sağlığınızı tehlikeye atmamanız ve aynı zamanda işinizi yapabilmeniz için sizlere fazlasıyla kolaylık sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

   Kızılay ofisimiz ise Meşrutiyet caddesin de bulunuyor. Özsoy iş merkezi içerisinde yer alır. Kızılay’ın oldukça merkezindedir. Bulunabilirlik açısından ve prestijli bir konum olarak sizlere oldukça yararı bulunacak bir konumdadır. Ofislerimiz şık ve konforlu ofislerdir. Kendi zevkinize en uygun ofis tasarımını bulabileceksiniz. Ergonomik olarak da özenle dekore edilmiştir. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş hazır ofislerde fazlasıyla rahat edeceksiniz. Bina girişimizde kamera sistemimiz vardır. Ofisimizin içerisinde de kamera sistemi mevcuttur. 6 kişilik kapasiteli toplantı odalarımız sayesinde ferah ve konforlu bir şekilde toplantılarınızı sürdürebileceksiniz. Dar ve konforsuz bir alanda toplantılarınızı yapmak zorunda kalmayacaksınız. Pandemi döneminde de sağlığınız için daha ferah bir ortama ihtiyacınız olur. Biz sizler için bunu sağlıyoruz.

  Hazır ofis kiraladığınızda stopaj vergisi ödemek zorunda kalmazsınız. Normalde bir ofis kiraladığınızda kiranızın belli bir oranı kadar stopaj vergisi ödemek zorunda kalırsınız. Fakat hazır ofislerde böyle bir şey söz konusu olmayacağından stopaj vergisi ödemek zorunda kalmazsınız. Bu da sizler için önemli bir avantaj sağlar. Hazır ofis kiraladığınızda elektrik, su, doğal gaz, klima, mutfak, temizlik, wifi gibi masraflardan da muaf olacaksınız. Yine normalde bir ofis kiraladığınızda bu masrafları her ay ödemeniz gerekecektir. Fakat biz sizlere her şey dâhil fiyat sunarız ve normalde bir ofis için harcayacağınız masrafların çok çok altında bir rakam olacaktır. Böylece işlerinize daha çok yatırım yapıp zamanda da fazlasıyla tasarruf etmiş olacaksınız. Direk olarak ofisi kiraladıktan sonra işinizin başına geçme imkânı sunuyoruz.