Sanal Ofis Hizmeti Ve Yasal Adres Hizmeti Aynı Anda Alınır mı?


İkisi bir bütün halinde tarafınıza sunulmaktadır. Yasal adres Ankara biçiminde bir hizmet almanız durumunda, iki hizmeti birden alacaksınız yani sanal ofis hizmeti ile adres hizmeti aynı anda alınır mı? Sorusunun karşılığını vereceksiniz. Öncelikli olarak fotoğrafı adresiniz belirlenmiş olacaktır. Her türlü işlemde, yasal işlemden özel işleme rahat bir biçimde kullanabilirsiniz. Tabii ki bu adres üzerinden hemde sizin adınıza yani sizin şirketinizin adına ofis hizmetleri de yürütülecektir. Ofis hizmetleri nelerdir? Bir işletmede yürütülmesi gerekli olan her çeşit hizmet anlam gelecektir.

Evrakların alınması, sizin bilginiz dahilinde cevap verilmesi, size iletilmesi, dosyalanması, muhafaza edilmesi gibi tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Elektronik postaların alınması, telefonlara cevap verilmesi, mesajların alınıp tarafınıza bilgi verilmesi, faks hizmetlerinin yürütülmesi, iletişim alternatiflerinin hatta ve hatta anlaşma koşulları ve şartları dahilinde canlı destek hizmetlerinin yürütülmesi gibi ofis hizmetlerini dahi alabilirsiniz. Bu konu da herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Hizmetin verilmesi konusunda yaşanması olası herhangi bir aksaklık bulunmamaktadır.

Sanal Ofis Tanımlama Ücreti Nedir?

Gelelim yasal adres anlayışında ücret konusuna. Elbette yasal adres Ankara ve benzer konusunda, ofis kiralama ve benzeri bir işlem yapma konusunda, ücret konusunu da merak ediyor olabilirsiniz. Sanal yasal adres tanımlama ücreti nedir? Yapacağınız anlaşma bu konu da belirleyici olacaktır. Sadece ofis ve sekreterya hizmetlerinden faydalanmak istiyor olabilirsiniz. Çok çok düşük bir miktarda bedel ödeyeceğinizi bilmelisiniz. Bunun yanında çalışma odalarını veya tek bir oda kullanma anlayışını gündeme getiriyor olabilirsiniz. Anlaşma kapsamında bu konu da da bir hayli düşük bir miktarda para ödeyeceğinizden emin olabilirsiniz. İstemeniz durumunda işinize veya ticari faaliyetlerinize göre, ekiplerinize göre toplantı odalarını kullanmak istiyor olabilirsiniz.

Bu konu da da sistem ile karşılaşacaksınız. Yapacağınız anlaşma çerçevesinde, belirli günlerde ve belirli saatlerde ödeyeceğiniz aylık bedel içine toplantı odalarını kullanma hizmeti de dahil olabilir. Bunun haricinde randevu sistemi sayesinde ekstra para ödemek sureti ile, toplantı odalarını kullanma şansına da sahip olabilirsiniz. Kendi personelleriniz, ekiplerimiz ile görüşüp, toplantı yapabilirsiniz. Dışarıdan gelecek işletmeniz ile alakalı misafirlerinizi ağırlayıp, toplantı, organizasyon veya etkinlik düzenleyebilirsiniz.

Sanal Ofis ve Yasal Adres  Hizmeti

Ofis kiralama, büro kiralama, hazır ofis veya kiralık ofis ya da sanal ofis gibi hizmetler hemde birleştirilmiş bir biçimde, sanal adres ve ofis hizmeti olarak da tanımlanabilir. Yasal prosedürleri tamamlamak amacıyla yasal adres belirleme çalışmasını bu işlemler ile gerçekleştireceksiniz. Bu işlemler sıraladığımız gibi, kiralık ofis veya sanal ofis, hazır ofis gibi alternatifler ile karşınıza çıkarılmaktadır. Tercih etmenizi ile beraber, bulunduğunuz şehirde veya arzu ettiğiniz herhangi bir şehirde bu hizmeti almanız mümkün olacaktır. Devlet dairelerine veya fotoğrafı kurumlara, özel sektörlere, gerçek veya tüzel kişiliklere karşı tebligat adresi konusunda gerekli her çeşit prosedürü tamamlamış olacaksınız.