İş Hayatında Yeni Trend Hazır Ofisler

İş Dünyası’nın olmazsa olmazı ofisler… İhtişamlı, allı şanlı, görkemli ve müşterilerin aklını başından alan ofisler… Geçti o dönemler efendim geçti. İş hayatında yeni trend Hazır ofis. Bilgisayarınızı açıyorsunuz, yeri seçiyorsunuz, gidip sözleşmenizi imzalıyorsunuz ve olay bitiyor. Bu kadar kolay. Peki, bu ofisin sizin için önceden hazırlanmış ve direkt kullanımınıza sunulan hali nedir?

Nasıl olur da birileri çıkar kendi malını sizin kullanımınıza çok küçük miktarlarda ödemeler talep ederek sunar. İlk düşündüğünüzde aklınızın alamayacağı kadar değişik bir sistem gibi görünen bu sistem, esasında oldukça basit ve kullanışlı. Hazır ofis Ankara’da son zamanların yeni göz bebeği. Üniversiteden yeni mezun olmuş genç girişimciler, işini küçültüp hazır bir ofis kullanmak isteyen işletme sahipleri… Neredeyse üretim tesisleri dışında işletme sahibi olan insanların büyük bir çoğunluğu bu tür yerleri tercih konusu haline getirmiştir. Detaylı anlatabilmek için derinlemesine bir tarama yaptık ve konuyu enine boyuna ele aldık. İki alt başlık halinde bilgiler vereceğimiz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Hazır Ofis’te Sağlanan İmkanlar Nelerdir?

Günümüzün yeni iş geliştirme yöntemlerinden biri olan ve özellikle yeni iş kuranların tercih konusu olan Hazır ofis, sizlere öyle iyi imkanlar sağlıyor ki inanamazsınız. Öncelikle şunu belirtelim; ücretler sizin tercihlerinize göre değişiyor. Az da ödeyebilir, çok da ödeyebilirsiniz; fakat bütçeniz neye yetiyorsa, onu tercih edebilme imkanına net bir şekilde sahipsiniz. Bu ofis türünde size ait bir alan oluyor. Büyüklüğü tercihinize göre değişiyor. Tuvalet, kafeterya, açık alan, sigara içme alanı, toplantı salonu, sekretarya gibi ortak alanlara sahip olan bu sistem, size tüm imkanları sınırsız kullanma imkanı sağlıyor. Sizin zevkinize göre de düzenleyebildiğiniz bu ofis tarzı, yeni tip hizmet veren bu işletmeler tarafından sadece bir kontrat eşliğinde sizlere sunulan eşsiz kolaylıktan başka hiçbir şey değildir.

Hazır Ofis Kiraları Pahalı mı?

Şöyle düşünün. Normal bir ofis kurmak için öncelikle dükkan kiralamak gerekecek. Bir kira öde, iki kira kadar depozito ver, ofis için masa al, sandalye al ıvır zıvır ne varsa al al al… Buna ne gerek var? Yeni iş mi kuruyorsunuz? Ya da işiniz iyi gitmiyor ve küçülecek misiniz? Ya da her şey gayet yolunda ama siz personel çalıştırmaktan sıkıldınız mı? Alın size çözüm… Korkmayın; özellikle Hazır Ofis Ankara’da oldukça ucuz. Sizin dilediğiniz şartlara göre değişen ödeme planları ortaya çıkıyor ve kendiniz bir ofis kurmaya kalkıştığınızda, kesinlikle aynı paraya en az bir sene bu ofislerin kirasını ödeyecek halde oluyorsunuz. Oldukça kullanışlı olan bu ofis sistemi, kullanışlı olmanın yanında çok da ucuzdur. Bu sebepten dolayı tercih etmekten imtina edilecek herhangi bir durum söz konusu değildir.