Ankara'da Hazır Ofis Var mı?


Ankara'da ikamet ediyor olabilirsiniz. Burada bir işletme sahibi olmayı düşünüyor olabilirsiniz. Yeni ve genç bir girişimci olabilirsiniz veya iş yaşamına ilk kez atılmayı düşünüyor olabilirsiniz. Elbette bu durumda gerçek bir büro kiralamak veya ofis kiralama hizmetleri yerine, hazır ofis anlayışını değerlendiriyor olabilirsiniz. Peki Ankara'da hazır ofis var mı? Elbette, Türkiye genelinde bütün illerde olduğu gibi, Ankara için de geçerli olacak biçimde hazır olarak ofis kiralama hizmetlerini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Hazır ofis Ankara hizmetini rahat ve güvenli bir biçimde alabilirsiniz. Sadece karar vermeniz yeterlidir.


Ankarada Hazır Ofis Kiraları Yüksek mi?


İşletme açmaya karar verdiğinizde gündemi gelecek giderleri göz önüne satın aldıktan sonra, Ankara hazır ofis kiraları yüksek mi? Sorusunun karşılığını gündeme getirebilirsiniz. Hazır ofis Ankara kiralama işlemlerinde gerçekten çok cüzi miktarlar ile karşılaşacaksınız fakat, sizlere ters açıdan bir örnek vermemiz mümkün olabilir. Şöyle belirtelim. Ofis kiralamak için ne yapacaksınız? Öncelikli olarak kendiniz araştırma yapacaksınız. İhtiyaçlarınıza uygun bir büro veya bir dükkan bulacaksınız. Bunun kiralama işlemini yapacaksınız. Komisyon ödeyeceksiniz. Kira bedelini sabit olarak, belki de yüksek değerlerde ödeyeceksiniz. İnternet bağlatılacaksınız. Elektrik aboneliğini, su aboneliğini, gaz aboneliğini açtıracaksınız. Tüm bunların aylık olarak sizlere masrafı bulunacaktır. Bunun ile beraber işlemlerin yürütülmesi, siz iş yerinde olmadığınız zaman işlemlerin yürütülmesi amacıyla sekreterlik hizmetini almanız kapsamında 1 personel ile anlaşmanız gerekecektir. Aylık personel giderleri de karşınıza veya gündeme getirilirken, hazır olarak karşınıza çıkarılan ofis hizmetini almanız durumunda, tüm bu masraflardan kaçınacaksınız. Sadece aylık çok cüzi bir miktarda ödeme yapacaksınız. İkisini karşılaştırdığınızda, kiralama işleminin yani hazır olarak karşınıza çıkarılan ofis kiralama hizmetlerinin bedelinin çok çok düşük seviyelerde yer aldığını siz de göreceksiniz.


Hazır Ofis Adresini Resmi Makamlara Verebilir miyim?


İşlemi gerçekleştirdiğinizde, hazır ofis kiralama işlemini gerçekleştirdiğinizde, elbette bu adresi kullanacaksınız. Hazır ofis sisteminde sizlere verilen adresi tüm yasal işlemlerde kullanabilirsiniz. Kamu kurum kuruluşlarına verebilirsiniz. Ticari kurumlara veya vergi sistemine verebileceğiniz yasal bir adres olacaktır. Peki bu adresi müşterilerinize veya çalıştığınız kesimlere verebilir misiniz? Elbette, web sitenizde yayınlayabilirsiniz, kartvizit bastırabilirsiniz, müşterilerinize, çalıştığınız veya çalışmak arzu ettiğiniz kesimlere verebilirsiniz. İstemeniz durumunda çalıştığınız müşterilerinizi ofisinize davet edebilirsiniz. Çalışma odalarını kullanabilirsiniz. Toplantı organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı salonlarını kiralayabilirsiniz. Toplantı salonları ihtiyaca uygun kapasitelerde bulunacaktır. Son derece lüks ve konforlu ortamlarda müşterilerinizi karşılama konusunda, kiralama şansına dahi sahip olduğunuzu göreceksiniz. Bildiğiniz veya tahmin ettiğiniz gibi sizin bu ofislere normal çalışma hayatınızda uğramanıza, gün içinde evraklarınızı veya bildirimlerinizi takip etmek amacıyla uğramanıza yani gitmenize de gerek bulunmamaktadır. Sizin adınıza tüm işlemler, yasal işlemlerde dahil olacak biçimde, ofis yani hazır olarak karşınıza çıkarılmış ofis personeli tarafından yürütülmektedir.