Hazır Ofis Adresini Resmi Kurumlara Verebilir miyim?


İşlemi gerçekleştirdiğinizde, hazır ofis kiralama prosedürünü gerçekleştirdiğinizde, kuşkusuz bu adresi kullanacaksınız. Hazır ofis sisteminde sizlere verdiği adresi bütün meşru işlemlerde kullanabilirsiniz. Kamu kurum kuruluşlarına verebilirsiniz. Ticari kurumlara ya da vergi sistemine verebileceğiniz meşru bir adres olacaktır. Peki bu adresi müşterilerinize ya da çalıştığınız kesimlere verebilir misiniz? Elbette, internet sitenizde yayınlayabilirsiniz, kartvizit bastırabilirsiniz, müşterilerinize, çalıştığınız ya da çalışmak dilediğiniz kesimlere verebilirsiniz. İstemeniz halinde çalıştığınız müşterilerinizi ofisinize çağrı edebilirsiniz.

Çalışma odalarını kullanabilirsiniz. Toplantı organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı salonlarını kiralayabilirsiniz. Toplantı salonları ihtiyaçlarınıza ideal kapasitelerde bulunacaktır. Son derece lüks ve konforlu ortamlarda müşterilerinizi karşılama konusunda, kiralama ihtimaline dahi sahip bulunduğunuzu göreceksiniz. Bildiğiniz ya da ön görü ettiğiniz gibi sizin bu ofislere normal çalışma hayatınızda uğramanıza, gün ortamında evraklarınızı ya da bildirimlerinizi takip etmek hedefi ile uğramanıza yani gitmenize de lüzum bulunmamaktadır. Sizin adınıza bütün işlemler, meşru işlemlerde dahil olacak şekilde, ofis yani hazır olarak karşınıza çıkarılmış ofis personeli doğrulusunda yürütülmektedir.

Ankara Hazır Ofis Var mı?


Ankara'da ikamet ediyor olabilirsiniz. Burada bir işletme sahibi olmayı düşünüyor olabilirsiniz. Yeni ve genç bir girişimci olabilirsiniz ya da iş hayatına ilk defa atılmayı düşünüyor olabilirsiniz. Elbette bu halde gerçek bir ofis kiralamak ya da ofis kiralama hizmeti yerine, hazır ofis anlayışını değerlendiriyor olabilirsiniz. Peki Ankara'da hazır ofis var mı? Elbette, Türkiye çapında bütün illerde bulunduğu gibi, Ankara amacıyla de geçerli olacak şekilde hazır olarak ofis kiralama hizmetini gerçekleştirmeniz olası olacaktır. Hazır ofis Ankara hizmetini rahat ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Sadece karar vermeniz yeterlidir.

Ankara Hazır Büro Kiraları Yüksek mi?


İşletme açmaya karar verdiğinizde gündemi istikbal giderleri göz önüne aldıktan sonra, Ankara hazır ofis kiraları yüksek mi? Sorusunun karşılığını gündeme getirebilirsiniz. Hazır ofis Ankara kiralama işlemlerinde aslında çok cüzi miktarlar ile karşılaşacaksınız ancak, sizlere ters yönden bir numune vermemiz olası olabilir. Şöyle belirtelim. Büro kiralamak amacıyla ne yapacaksınız? Öncelikli olarak kendiniz tetkik yapacaksınız. İhtiyaçlarınıza ideal bir ofis ya da bir dükkan bulacaksınız. Bunun kiralama prosedürünü yapacaksınız. Komisyon ödeyeceksiniz. Kira bedelini sabit olarak, belki de yüksek değerlerde ödeyeceksiniz. İnternet bağlatılacaksınız. Elektrik aboneliğini, su aboneliğini, gaz aboneliğini açtıracaksınız. Bütün bunların aylık olarak sizlere masrafı bulunacaktır. Bunun ile beraber işlemlerin yürütülmesi, siz iş yerinde olmadığınız vakit işlemlerin yürütülmesi hedefi ile sekreterlik hizmetini almanız kapsamında 1 personel ile anlaşmanız lüzumecektir. Aylık personel giderleri de karşınıza ya da gündeme getirilirken, hazır olarak karşınıza çıkarılan ofis hizmetini almanız halinde, bütün bu masraflardan kaçınacaksınız. Sadece aylık çok cüzi bir miktarda ödeme yapacaksınız. İkisini karşılaştırdığınızda, kiralama prosedürünün yani hazır olarak karşınıza çıkarılan ofis kiralama hizmetinin bedelinin çok çok düşük seviyelerde yer aldığını siz de göreceksiniz.