Sanal Ofis İle Şirket Kurma

Şahıs Şirketi : Kurulması kolay olan şirketlerdir. Vergi maliyeti açısından avantajlı ve düşüktür. Kurulum maliyeti düşüktür. Genel olarak şahıs şirketi tercih edilir her açıdan daha avantajlı şirkettir. Yalnızca 250 TL ye şahıs şirketi kurabiliyorsunuz. Böylece kendi işinizin patronu olmaya başlamış oluyorsunuz.

Limited Şirketi : En az 1 en çok 50 gerçek veya tüzel kişilerden oluşan ekonomik faaliyetleri yürütebileceğiniz bir şirket türüdür. Limited şirket kurmak için sermayenizin en az 10.000 TL olması gerekir. Bankacılık ve sigortacılık haricinde ki alanlarda faaliyet gösterebilirler.

Anonim Şirketi : Anonim şirket kurmak için sermayenizin en az 50.000 TL olması gerekir. En az 1 ya da sınırsız gerçek veya tüzel kişilerden oluşabilir. İllegal olmayan her alanda faaliyet gösterebilirler.

Dernekler : Belli bir amaç doğrultusunda en az 7 kişinin olması gereken kuruluştur. Dernek kurmak ücretsizdir. Derneklerin herhangi bir maliyet ve harç ödemesi yoktur. İllegal, kanun dışı amaçlar yasalara aykırıdır. Derneklere en az 5 asıl 5 yedek üye olması gerekir. En az 10 kişiden daha az üye sayısı olamaz.

Şirket kurduğunuzda yasa gereği adres belirtmek zorundasınız. Her gün işe gelmek zorunda değilseniz işlerinizi evden de yürütebiliyorsanız bir ofis kiralamak sizler için fazlaca maliyetli olacaktır. Ve gereksiz bir durum ortaya çıkacaktır. Bir çok girişimci, genç arkadaşlarımız bu maliyetlerden dolayı istedikleri işi, hayallerini ertelemek zorunda kalıyorlar. İlerde çok başarılı olacaklarına inansalar dahi yeterli sermaye olmadığı için bunlardan vazgeçmek zorunda kalıyorlar. Bizde sizlere bu sermaye işini çok daha ekonomik hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve sizi çok büyük bir masraftan kurtarıyoruz. Sizlere yasal adres temini 1 yıllık olarak yapıyoruz. Dilediğiniz gibi bu süreyi uzatabilirsiniz. Sizleri sadece ofis kirası değil ofis kiraladıktan sonra gelen bir çok masraftan da kurtarmış oluyoruz. Bu masraflar sizin de bildiğiniz üzere elektrik, su, doğalgaz, klima, temizlik, mutfak, stopaj vergisi, depozito, sekreter maaşı gibi sizleri ek harcamalardan kurtarıyoruz. Size kestiğimiz faturaları da gider olarak gösterebilirsiniz. Bu açıdan avantaj sağlamış olursunuz. Size sunduğumuz fiyatlardan bir ofis kiralamanız mümkün değil. Ve tabi kiraladığınız ofisin prestij olarak konumu çok önemli. Bu nedenle de bütçenize uygun bir yer kiralamak istediğinizde hiç de prestijli olmayan firmanızı bir adım öteye götüremeyecek, imajınıza bir katkı sağlamayacak bir adreste bulunmak zorunda kalırsınız. Bu nedenle bizim adresimizde daha prestijli ve profesyonel görünebileceksiniz. Kartvizitinizde de adresimizi kullanabiliyorsunuz.

   Ayrıca toplantılarınız olduğunda ya da ofisi kullanmak istediğinizde de sizlere özel fiyatlarla şık ve konforlu ofislerimizde kullanım sağlayabileceksiniz. Böylece misafirlerinizi çok daha profesyonel bir şekilde ağırlama şansına sahip olacaksınız. Ve sizlere sınırsız çay, kahve, ikramlık servislerimizde ücretsiz bir şekilde yapılır. Ofis girişimizde sekreteryada da güler yüzlü çalışanımız sizleri ve misafirlerinizi profesyonel bir şekilde karşılar. Kapımızda tabelamız da olmadığı için sizler için çok daha avantajlı bir durum haline gelecektir. 

Firmanızın faaliyet alanı belirlenir ve sanal ofis sözleşmesini yapılır. Ayrıca sizlere bunun yanında posta ve kargo takibi hizmeti veriyoruz. Yani yasal adresinin yanında ek bir ücret ödemeden sizlerin posta ve kargolarla uğraşmamanız için biz temsil alıyoruz. Sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Onayınız ve bilginiz dâhilinde muhafaza ediyoruz. Vergi memuru geleceği zaman sizlere haber veriyoruz sadece açılış yoklamasında bulunmanız yeterli olacaktır. Bilgimiz dahilinde olduğu için vergi yoklamasında da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.