TOPLANTI ODASI İHTİYACINIZA ÖZEL SANAL OFİS TOPLANTI ODALARI

   Sanal ofis kiraladığınızda yasal adres temini yapıyoruz. Bunun yanında eğer toplantılarınız olursa sizlere özel toplantı odalarımızı hazırlıyoruz. Girişte misafirlerinizi ya da müşterilerinizi çalışanlarımız profesyonel ve güler yüzle karşılarlar. 12 kişilik kapasiteli odalarımızla dar ve konforsuz bir alanda toplantılarınızı yapmaktan kurtulup tasarımı şık, geniş ve ferah odalarda toplantılarınızı sürdürebileceksiniz. Sınırsız çay, kahve ve ikramlık servislerimizle de misafirlerinize mahcup olmadan memnun bir şekilde toplantılarınızı yapabileceksiniz.

  Toplantılarınızın dışında işleriniz için hazır ofis kullanmak istediğinizde yine sizlere özel ofisimizi hazırlıyoruz. 6 farklı lokasyonumuzdan istediğiniz gibi kullanım sağlayabiliyorsunuz. Adreslerimiz prestijli adresler olduğu için müşteri ya da konularınız karşısında daha profesyonel ve prestijli bir görünüme kavuşacaksınız.

   Yasal adres temini dışında sizlere kargo, posta, evraklarınızın teslim alınmasını da biz yapıyoruz. Yasal adresiniz bizim ofisimiz olarak gösterileceği için kargo, posta, evraklarınız bizim adresimize gelir. Bu durumda sizler için muhafaza ediyoruz. Whatsapp ya da mail yoluyla siz nasıl dilerseniz sizlere haber veriyoruz. Bilginiz ve onayınız dâhilinde saklıyoruz. Ne zaman isterseniz gelip teslim alma şansına sahip oluyorsunuz. Ya da dilerseniz istediğiniz adrese kargolarınızı gönderme işlemi de yapabiliyoruz. Böylece kaybolma ya da teslim almama gibi bir durumla karşı karşıya kalmamış oluyorsunuz.

    Bir şirket kurduğunuzda türü ne olursa olsun Türk Ticaret Kanunu’na göre ya da dernek kurduğunuzda yasal adres temini yapmak zorundasınız. Bu yasal adresin içeriğiyle alakalı herhangi bir detay verilmemiştir. Dolayısıyla sanal ofis olarak yasal adres gösterebilme imkânına sahip oluyorsunuz. İşlerinizi halledebilmek için bir ofise ihtiyacınız yoksa yeni bir ofis açmak sizler için ekstra bir masraf olacaktır. Her gün gitmediğiniz bir ofis için her ay ofis gideri ödemek zorunda kalırsınız. İş başlangıcında fazla sermayeniz yoksa bu durum işlerinizi oldukça zorlaştırabilir. Ofis kirası, depozito, emlak komisyonu olarak işin başında sizlere yüklü bir maliyet çıkacaktır. Üstelik ofisinizi müşteri portföyünüz açısından da prestijli bir konumda tutmanız gerekir. Prestijli, göz önünde bir ofis için fazla ofis kirası vermek zorunda kalırsınız. Bunun yanında ofisinizin iç dizaynı içinde ayrı bir emek ve masraf harcaması yapmak zorunda kalırsınız. Dekorasyon, mobilya, tadilat, tamirat işleri sizlerin hem vaktinizden hem paranızdan harcamanıza sebep olur. Ayrıca elektrik, su, doğal gaz, klima, wifi, stopaj vergisi gibi daha bir çok masrafta sizlere her ay fazlasıyla yük olacaktır. Durum böyle olunca hayallerinizde iş size sadece yük olarak gelmeye başlayacaktır. İşinizden keyif almamaya ve masraflarla boğuşurken bulursunuz kendinizi. Bu durumda istediğiniz hedefe ulaşmakta da zorlanabilirsiniz.

     Sanal ofis sayesinde bu masraflardan kurtulup sadece işinize odaklanma şansı elde edeceksiniz. İşinizi nerde olursanız olun nasıl isterseniz orada icra edebilme imkânına sahip olacaksınız. İşlerinizi çok daha verimli yapma fırsatı bulacaksınız. Bu sizin hem işinizi hem de iş motivenizi oldukça etkileyecektir. Sizler için her açıdan daha avantajlı bir seçenek olacaktır. Ofis kirası, depozito, emlak komisyonu, dekorasyon, mobilya, tadilat, tamirat, elektrik, su, doğal gaz, klima, wifi, stopaj vergisi bütün bu masraflar sizlere yük olmaktan çıkacaktır. Dolayısıyla işin başında yüklü bir sermayeniz olmasına da gerek kalmayacak. Herhangi bir çalışanınızın olma zorunluluğu da ortadan kalkacak. Maaş ve sigorta gibi ek masraf ödemek durumunda da kalmayacaksınız. Her gün ofise gitme zorunluluğunuzda olmadan işlerinizi keyifle halledebilme imkanına sahip olacaksınız.